Arzinger & Partners

GRATA International

Advokátní kancelář ARZINGER & PARTNERS uzavřela v roce 2015 asociační dohodu s mezinárodní advokátní kanceláří GRATA International, která působí v těchto zemích: Kazachstán, Rusko, Ázerbájdžán, Bělorusko, Kyrgyzstán, Tádžikistán, Uzbekistán, Turkmenistán, Gruzie, Spojené arabské emiráty, Mongolsko, Čína, Turecko, Litva, Švýcarsko, Nizozemí, Velká Británie, Kanada a USA.

Naši klienti tím získávají příležitost k využití právních služeb za hranicemi České republiky. Při zachování stávající spolupráce s naší advokátní kanceláří jim v uvedených destinacích usnadníme vstup na tamní trhy a právně zajistíme zahraniční investice a obchody.

Stručný profil společnosti GRATA International: GRATA International byla založena v roce 1992 v Kazachstánu. Nyní disponuje více než 200 právníky a také advokátními kancelářemi nejen v Kazachstánu, ale i v mnoha dalších zemích. GRATA International získala dobré jméno jako profesionální poskytovatel právního poradenství v oblasti ropy, plynu, těžby, financí, bankovnictví, telekomunikací, dopravy a logistiky, průmyslu, maloobchodu, výstavby a nemovitostí.

Bližší informace naleznete na webových stránkách www.gratanet.com.

My ve světě